Antalya Kanalizasyon Açma

Antalya Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon tıkanıklığına özellikle apartmanlarda, sitelerde ve insan sayısının fazla olduğu binaların mutfaklarında kullanılan yağın kanalizasyon giderlerine dökülmesi, bulaşık yıkama esnasında yemek artıklarının kanalizasyon sistemine gönderilmesi neden olmaktadır.

En başta doğaya zarar vererek kanalizasyon sistemini de kullanılmaz hale getirmektedir. Bunlara ek olarak tuvaletlere atılan ıslak mendil, tuvalet kağıtları kanal tıkanmasına neden olabilmektedir. Ayrıca Kanalizasyon sistemine kaçırılabilen havlu, çocuk bezi, temizlik bezleri, temizlik paspası, temizlik süngeri v.b. maddeler de kanalizasyon borularında ve logarlarda birikme yaparak kanal tıkanıklığına neden olmaktadır. Ayrıca ömrü dolan ve yıpranan borularda kanalizasyon tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Antalya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

İnsan sağlığı ve çevre için ciddi bir sorun teşkil eden kanalizasyon tıkanıklığı makinalaşma henüz başlamamışken insangücü ve basit aletlerle ile açılırdı. Ancak biz kanalizasyon tıkanıklığı açmak için son teknoloji makinelerimizle hizmet sağlamaktayız.
Kanalizasyon tıkanıklığı açma sorununuzu firmamıza ilettiğiniz andan itibaren, sorununuzu çözmek, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı probleminizi gidermek için ekiplerimiz en kısa zamanda adresinize ulaşarak yaşanılan sorunun cinsi ve yerine göre sipiral robot, yüksek basınçlı su ve yüksek başınçlı hava ile çalışan kanal açma ekipmanlarımızla kazı yapmaya gerek kalmadan sorununuzu en kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Antalya Kanal Açma Firması olarak sizlere hizmet veren Alo Tıkanıklık olarak teknolojik cihazlarla her türlü kanalizasyon tıkanıklığı açma sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Antalya'da kanalizasyon açma sorunlarınız için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.