Antalya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Antalya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Kanalizasyonlara giden katı cisim ve atıklar boruların tıkanmasına sebep olmaktadır. Doğru yöntemler ve teknolojik cihazlar kullanılarak kanalizasyon tıkanıklığı kısa sürede açılmaktadır. Antalya kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetleri deneyimli ekipleri ve son teknoloji tıkanıklık açma cihazları ile kanalizasyon sistemlerinde yaşanan tıkanıklıkları kısa sürede sorunsuz bir şekilde açmaktadır. Kesintisiz bir tıkanıklık açma hizmeti verilirken kanalizasyon sistemlerine hiçbir zarar verilmeden işlemler gerçekleştirilmektedir.

Kanalizasyon Sistemleri Neden Tıkanır?

Yaşam alanlarında mutfak, banyo ve tuvalet gibi tesisatlarda oluşan atıklar borular vasıtasıyla kanalizasyon sistemlerine ulaşmaktadır. Ancak zaman zaman mutfak giderlerinde biriken yemek artıkları ve yağ birikintileri boruların tıkanmasına sebep olmaktadır. Banyolarda ise sabun kalıntıları, saç, kıllar ve bazen takıların düşmesi sebebiyle tıkınmalar yaşanmaktadır. Tuvaletler ise yaşam alanlarında en sık tıkanma sorunu yaşanan noktalardır.

Bunun sebebi tuvaletleri dökülen temizlik suları içerisinde unutulan temizlik bezleri, rulo şeklinde tuvalete düşen tuvalet kâğıdı, çocukların oyuncakları ve katı cisimlerin tuvalet giderlerinde tıkanma yarattığı görülmektedir. Tuvaletlere el yüz havlularının düştüğü bile olmaktadır. Dolayısıyla yaşam alanlarında bulunan kanalizasyon sisteminde bu gibi sebeplere bağlı olarak tıkanmalar meydana gelmektedir.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklıkların açılması için deneyimli ekipler ve teknolojik cihazlar gerekmektedir. Kanalizasyon tıkanıklıklarında yüksek görüntü kalitesine sahip dalgıç kameralar ve hassas dinleme yapmaya olanak sağlayan dinleme cihazları kullanılmaktadır. Kanalizasyon borularında meydana gelen tıkanık noktanın tespiti hassas dinleme cihazı veya gider sistemine gönderilen kamera ile tam olarak saptanmaktadır.

Kanalizasyonda tıkanan nokta ve tıkanmaya sebep olan cisimlerin tespitinden sonra deneyimli ekipler hiçbir şekilde duvar kırma veya borulara zarar vermeden tıkanan cismi yerinden alarak sistemin sağlıklı bir şekilde akışını temin etmektedir.