Konyaaltı Tıkanıklık Açma Hizmeti

Konyaaltı Tıkanıklık Açma Hizmeti

Apartmanların atık su giderleri, atılan yabancı cisimlerin birikmesi sonucu tıkanır. Bu tıkanma, kendisini lavabo ve tuvaletlerde koku ile belli eder. Tıkanma ilerlediğinde ise lavabo ve tuvaletlerde taşma meydana gelir. Özellikle tuvaletlerdeki taşma, ciddi maddi zararlara sebebiyet verebilir. Ayrıca taşma sağlık açısından ciddi risklere sebep olur. Biz, Antalya'nın birçok bölgesinde olduğu gibi konyaaltı tıkanıklık açma konusunda da profesyonel hizmet sunuyoruz.

Uzun yılların tecrübesine sahip olan bir firmayız, gelişmiş teknolojik ekipmanımız ve alanında uzman personelimizle faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimiz, tuvalet tıkanıklığı açma, kanal temizleme gibi işler için çağrı merkezimize 7/24 ulaşabiliyorlar.

Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Firmamız, binaların atık su sistemlerinde oluşan tıkanıklığın giderilmesi için uygun ekipman ve profesyonel kadrosuyla hizmet sunuyor.

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  • Lavabo Tıkanıklığı Açma
  • Kanal Tıkanıklığı Açma
  • Kanal Temizleme

Bizler, tüm bu konularda müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz.

Kanal Tıkanıklığının Nedenleri Nelerdir?

Tuvaletler ve lavabolarda tıkanıklık meydana gelebiliyor. Tuvaletlerdeki tıkanmanın sebebi, tuvalete atılan yabancı cisimlerdir. Bu cisimler, kanala doğru sürüklenir ve orada bir tortu oluşturur. Oluşan tortu, tıkanmaya sebep olur. Lavabolardaki tıkanmanın sebebi ise, sabun ve deterjan atıklarıdır. Mutfak lavabolarında ise sabuna ilave olarak yağ atıkları da tıkanmaya sebep olmaktadır. Firmamız, tıkanmanın çözümüne yönelik en gelişmiş yöntemleri kullanmaktadır.

Tıkanıklık Açma İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Tuvalet, lavabo ve kanal tıkanıklığında, önemli olan tıkanıklığın tam yerini tespit etmektir. Biz sahip olduğumuz kameralı cihazlarla ve uzman personelimizle tıkanıklığın yerini tam olarak tespit edebiliyoruz. Tıkanıklığın yerini tam olarak tespit edebilmemiz sayesinde, çevreye herhangi bir zarar vermeden, kırma dökme yapmadan yeri tespit ediyor ve tıkanıklığı açıyoruz. Sunduğumuz, işlem müşterilerimiz açısından konforludur. Buna ek olarak, servisimiz ekonomik ve hızlıdır.