Lavabo Açıcı

Lavabo Açıcı

Lavabo tıkanıklıkları son dönemlerde artık kırma, dökme, etrafa zarar verme gibi durumlar yaşanmadan basitçe açılmaktadır. Lavabo açıcı ürünlerin kimi kimyasal, kimi doğal maddelerdir.

Tıkalı Lavabolar

Tıkanan lavabolar önceden, kırılarak tespit edilmekteydi. Buda birçok ek masrafın ortaya çıkmasına neden olmaktaydı. Kimi zaman ise; uzman desteğine başvurmadan evlerde doğal açıcı maddeler kullanılmaktadır. Bu da ileri tıkanıklıklarda maalesef ki işe yaramamaktadır. Bu konuda müşterilerimize her türlü kolaylığı sunmaktayız. Kırma, parçalama, etrafa zarar vermeden, oluşan problemi çözmekteyiz.

Lavabo Tıkanıklığının Nedenleri

Lavabolar, zamanla bilinçsiz kullanım sonucu ya da başka nedenlere bağlı olarak tıkanmaktadır. Özellikle lavabolara atılan yabancı maddeler zamanla akışı engellemekte, lavaboların tıkanmasına neden olmaktadır. Kıl, tüy, yağ, yabancı cisim daha pek çok şey zamanla tıkanıklıklara neden olmaktadır. Mutfak lavaboları tabaklardaki yemek atıkları, katı yağlar gibi olumsuz durumlar nedeni ile tıkanabilmektedir.

Lavabo Tıkanıklıklarını Açma

Tıkalı lavaboları açmak amacıyla, lavabo açıcılar kullanılmaktadır. Bu da geçici çözümler üretmektedir. Tıkanıklıklar için uzun vadede çözümler gerekmektedir. Firma olarak oluşan tıkanıklıkları vakit kaybetmeden, ek masraf çıkarmadan, etrafa zarar vermeden açmaktayız. Müşterilerimize memnun olacağı hizmeti, kaliteden ödün vermeden sunmaktayız.

Lavabo tıkanıklığı oluştuğu zaman hemen müdahale edilmedir. Aksi halde uzun süreli tıkanıklıkları açmak güçleşmektedir. Tıkanıklık olduğu zaman hemen uzman desteğine başvurulmalıdır. Problemin kaynağını kameralı cihazlarımız ile görüntülemekteyiz. Uzman ekiplerimiz ile Lavabo tıkanıklığı açma işlemini tıkanıklık açma robotları ile hızlı bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Lavabo tıkanıklığı açma cihazları zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

Ayrıca işlem sırasında etrafa zarar verilmemektedir. Yıllardır aynı bilinçle kaliteden ödün vermeden müşteri ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Oluşan problemi hemen tespit edip, teknolojiye uygun araçlarımız ile anında çözmekteyiz. Oluşan tıkanıklıklar için, bizlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.