Lavabo Tıkanıklığına Profesyonel Çözüm

Lavabo Tıkanıklığına Profesyonel Çözüm

Lavabo Tıkanıklığına Profesyonel Çözüm

Evlerde, işletmelerde ve kurumlarda en çok kullanılan araçlardan biri de lavabolardır. Lavabo borularında zamanla biriken kirler suyun akıp gitmesine engel olur. Böylece de lavabo tıkanır. Lavaboda su gitmeyince, su birikir ve çirkin bir görüntü oluşur.

Çoğunuzun şahit olduğu ve başına geldiği bir durumdur. Bu gibi durumlarda profesyonel çözüm yaklaşımıyla antalya lavabo tıkanıklığı açma servisimiz imdada yetişiyor. 24 saat hizmet vermesi ve uygun fiyat garantisiyle sizlere  hizmet veriyor.

Lavabonun Tıkanmasına Neler Sebep Olur?


Lavaboların en sık tıkandığı mekânlar mutfaklar, banyolar ve ortak kullanım alanlarıdır. Bulaşıkların yıkandığı, yemek artıklarının, çaydanlığın boşaltıldığı, sebze ve meyvelerin yıkandığı mutfak evyeleri en sık tıkanan lavabolardır.

Banyolarda saç taranması, tıraş olunması sonucunda dökülen kıl birikmesi nedeniyle lavabolar tıkanır. Lavabonuza zarar vermeden önce ilk yapacağınız Antalya lavabo tıkanıklığı açma servisi olacaktır.

Tıkanan Lavabolar Nasıl Açılır?


Lavabo tıkanıklığı sorunlarında yapacağınız müdahaleler daha büyük sorunlara yol açabilir. Kimyasal maddeler, pompa ve şiş kullanma geçici çözümdür. Ayrıca borulara zarar verme ihtimali de yüksektir. Maddi ve manevi anlamda zarar görmemeniz için bu işi profesyonel kişilere bırakmanız daha yararlı olacaktır.

Lavabo tıkanıklarında günün her saati Antalya lavabo tıkanıklığı açma servisimizi arayabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir hizmet sunan ekibimiz en kısa zamanda yanınızda olacaktır. Ekibimiz öncelikle tıkalı lavaboyu kanal görüntüleme kamerasıyla kontrol edip tıkanmaya neden olan nesneyi tespit ediyor. Böylece olası borulara zarar verme işlemi de önlenmiş oluyor. Eğer boruda katı bir cisim sıkışmışsa spiral sistemli makine ile nesne parçalanıyor. Daha sonra basınçlı su makinesiyle su basılarak boru temizleniyor. Bu sistemde su boruya hapsedilir. Oluşturulan basıncın kuvvetiyle boruda ne varsa aşağı doğru itilir.

Lavaboların Tıkanmaması için Nelere Dikkat Edilmelidir?


Lavaboların tıkanması can sıkıntısına neden olur. Vakit geçirmeden Antalya lavabo tıkanıklığı açma servisimizi ararsanız kısa sürede bu sorunu çözer ve rahatlamanızı sağlarız. Bunun yanında yemek artıklarını, çaydanlıktaki çayı, sebze ve meyve yıkarken parçacıkları çöpe atmanız lavabonun uzun süre tıkanmasını önleyecektir. Banyo ve mutfaktaki lavabolarda filtre kullanmanız kıl birikmesini de önleyecektir.