Tuvalet Açma Hizmet Seçeneği

Tuvalet Açma Hizmet Seçeneği

Yaşadığımız yerde karşılaştığımız tatsız sorunlardan birisi tuvalet tıkanıklığıdır. Tıkanan tuvalet giderleri kötü koku oluşmasına sebep olmaktadır. Eğer kötü bir koku yayılıyor ise sorun ilerlemeden önlem alınması gerekmektedir. Sorun çözülmediği zaman taşma gibi daha büyük problem çıkarabilir.

Tuvalet Tıkanıklığı Nedenleri Nelerdir?

Tuvaletler de yaşanan tıkanıklığın nedeni ilk olarak yanlış kullanımdan kaynaklanır. Tuvalete atılan peçete, ıslak mendil, ped, saç, sigara izmariti veya cisimler gibi maddelerden kaynaklanmaktadır. Zamanla giderler de tıkanmaya sebep olarak daha büyük sorunlara yol açmaktadır. Tıkanıklık büyük değil ise kendi yöntemleriniz ile açabilirsiniz.

Fakat sorun denediğiniz yöntemler ile çözülmüyor ise tuvalet açma için profesyonel destek almalısınız. Bazen de yaşadığınız yerde kanalizasyon ile ilgili sorunlar olmaktadır. Bu da tuvalet giderleriniz de tıkanmaya sebep olmaktadır. Firmamızdan profesyonel destek alarak çözüme ulaşmak en doğru tercih olacaktır. Kamera yardımı ile problemin kaynağını öğrenebilirsiniz.

Robotlar ve profesyonel makineler yardımı ile sorunun kaynağını ve çözümünü gerçekleştirebilirsiniz. Eğer tıkanıklık kullanım kaynaklı değil de giderler de yeterli eğim olmamasından kaynaklanıyor olabilir. Durum böyle ise boruların değiştirilmesi gerekebilir. Uzman kadromuz ile tesisat ile alakalı sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz.

Evde Tıkanıklık Açma Yöntemleri Nelerdir?

İlk olarak tıkanık gider açmak için pompa ile deneme yapabilirsiniz. Pompa kullandıktan sonra giderinize bir kova su dökebilirsiniz. Eğer tıkanıklık halen devam ediyor ise kimyasal açıcı kullanabilirsiniz. Kimyasal gider açıcıyı döktükten sonra bolca sıcak su dökmelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra mümkünse bir gün boyunca kullanılmamalıdır.

Geceden bu işlemin yapılması en uygunu olacaktır. Eğer bir cisim tıkadı ise giderinizi ucunu çengel haline getirdiğiniz bir tel ile gideri açmayı deneyebilirsiniz. Teli çok itmeden yavaşça gidere salın. Peçete gibi bir cisim var ise telin ucuna takılarak çıkarabilirsiniz. Daha sert bir cisim ise tel ile gidere iterek açılmasını sağlayabilirsiniz.