Yandex

Haber & Blog

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Günümüzde, birçok insan evlerinde, tıkanıklık açma problemiyle karşı karşıya kalıyor. Bununla birlikte, tıkanıklık açma problemi, insanların zorlandığı arıza problemlerinin başında yer alıyor. Birçok ev ve işyerinde bu problemle karşı karşıya kalanlar, öncelikle kendi kendilerine tıkanıklığı açmaya çalışıyorlar. Ancak çoğu tıkanıklık problemlerin..
Antalya Logar Tıkanıklığı Açma

Antalya Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığı sosyal hayatı en çok etkileyen tesisat sorunları içerisinde yer almaktadır. Sağlık açısından da ciddi bir tehdit oluşturan logar tıkanıklığı sorunlarında günümüzdeki en başarılı teknikleri kullanmaktayız. Antalya logar tıkanıklığı açma hizmetlerimiz ile 7/24 sizlerin yardımına koşmakta ve çözüm odaklı çalışmalarımızda beklentile..
Antalya Logar Temizleme

Antalya Logar Temizleme

Tüm yerleşim yerlerinde logar kutuları bulunmakta klozet, tuvalet ve banyoda oluşan sıvı ve katı atıklar bu kutularda toplanıp birikmektedir. Tıkanması ve fazla dolması çok fazla sorun oluşturan bu yerlerin düzenli aralıklarla temizlenmesi şarttır. Aksi halde temizlenmeyen logarlar pis ve ağır bir kokuya, hoş olmayan kötü görüntülere ve çok sağlıksız bir yere dav..